Tenis stołowy zewnętrzny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

820-015 ArchPingo Outdoor – Zewnętrzny

Do zamocowania w podłożu.

Odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

821-014 Pingo Lite – Zewnętrzny

Do zamocowania w podłożu.

Odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

832-021 Pingo Outdoor – Zewnętrzny

Wzór zastrzeżony. Szeroki wybór kolorów. Kliknij i zobacz konfigurator online z widokiem 360 stopni i wyborem kolorystyki nóg, blatu i ramy.

Do zamocowania w podłożu.
Zamów na allegro lub zamów telefonicznie lub mailowo.

tel. +48 25 758 00 55
mail: kraj@sportgrupa.pl

Stół do tenisa stołowego na zewnątrz

Tenis stołowy znany potocznie jako ping pong cieszy się dużą popularnością. Szczególnie, że jest to dyscyplina w którą można grać w zaciszu własnego domu jak również na zewnątrz. Co więcej do tenisa stołowego nie trzeba się wcześniej przygotowywać, można grać na poziomie amatorskim/rekreacyjnym. Jednak chcąc czerpać pełną satysfakcję z gry, stół do tenisa stołowego powinien posiadać solidną konstrukcję i być idealnie wyprofilowany.

W tej kategorii przygotowaliśmy ofertę, w której znajdą Państwo stoły do ping ponga mocowane w podłożu na zewnątrz. Stół do tenisa stołowego jest wybierany zarówno przez klientów indywidualnych jak również szkoły, kluby, czy ośrodki wypoczynkowe.

Nasze stoły do ping ponga na zewnątrz sprawdzają się do użytku domowego, rekreacyjnego i profesjonalnego. Zapoznaj się z ofertą dostępną w tej kategorii, znajdziesz tutaj stół do ping ponga zewnętrzny Pingo Outdoor do wyboru w wielu wariantach kolorystycznych. Pingo Outdoor stół do tenisa stołowego na zewnątrz posiada wzmocnioną konstrukcję o podwyższonej wytrzymałości.

BEZPŁATNA WYCENA