PRODUCENT SPRZĘTU SPORTOWEGO · WYKONAWCA BOISK

Stoły do ping ponga na zewnątrz

Pingo Outdoor to nowa marka stołów do ping ponga przeznaczonych do montażu na zewnątrz. Stoły produkowane są przez naszą firmę z solidnych materiałów o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych. Wykonujemy stoły zgodne z normą EN 14468-1. Nasze nowe modele Pingo posiadają ramę i nogi wykonane ze stali, są ocynkowane i pomalowane proszkowo. Blat stołu do tenisa wykonany z 9 milimetrowego laminatu HPL co zapewnia zarówno wysoką wytrzymałość jak i świetne warunki gry w ping ponga. Każdy nasz zewnętrzny stół do tenisa jest przystosowany do zmiennych warunków pogodowych, ale także wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne. Nasze stoły do tenisa są wygodniejsze w instalacji w porównaniu z ciężkimi stołami betonowymi. Stół do ping ponga na zewnątrz to proste, ale i świetne wyposażenie klubów, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów i hoteli, szkół, osiedli, siłowni zewnętrznych, parków, placów zabaw i innych przestrzeni prywatnych i publicznych. Zapewnia udaną zabawę i rozrywkę.

Stół do gry w ping ponga, który umieścisz wszędzie

Zewnętrzny stół tenisowy jest świetnym pomysłem na aktywność fizyczną, rozrywkę w gronie znajomych i rodziny. Nie wymaga wielkich nakładów i pozwala pobyć na świeżym powietrzu emocjonując się grą w ping ponga. Oferowane przez nas stoły nie zajmują wiele miejsca dlatego świetnie sprawdzą się nawet na małych działkach czy niedużych placach zabaw. Konstrukcja stalowa stołów tenisowych pozwala na zredykowanie ich wagi co przekłada się także na łatwiejszy transport oraz montaż w miejscu docelowym.

Wygodny i praktyczny

Oferowany sprzęt do tenisa stołowego jest bardzo praktyczny i łatwo utrzymywać go w czystości. Nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką jeśli zostanie stwierdzone zabrudzenie. Stalowa siatka mocowana na środku blatu jest również opdorna na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne.

Kontakt
Sport Grupa Sp. z o.o
ul. Dźwigowa 24
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 758 82 31
tel. +48 795 592 348
fax.+48 25 758 17 15
info@sportgrupa.pl
Ta strona używa COOKIES

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK. zamknij