PRODUCENT SPRZĘTU SPORTOWEGO · WYKONAWCA BOISK

Bramki do piłki nożnej

Bramki piłkarskie to nieodłączny element boisk. Zajmując się produkcją sprzętu sportowego i budową boisk, nie mogło w naszej ofercie zabraknąć bramek do różnych dyscyplin sportowych. Oferowane przez nas wyposażenie sportowe na boiska spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i nadaje się zarówno do prywatnych zastosowań oraz profesjonalnych. Nasz sprzęt sportowy trafia także na boiska publiczne.

Bramki sportowe do piłki ręcznej, floorballa, hockeya

Sport Grupa produkuje bramki piłkarskie o wymiarach 500 na 200 cm o różnym sposobie montażu do podłoża, do piłki ręcznej o wymiarach 300 na 200 cm, do hokejna na lodzie, bramki do aren multisportowych, floorballa czy street hockeya. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu do Państwa potrzeb. Dostarczamy nasze produkty do klubów, szkół, inwestorów prywatnych i publicznych. Każda bramka piłkarska wykonana jest w sposób estetyczny, ale co najważniejsze posiada solidną konstrukcję i jest dokładnie przetestowana pod kątem wytrzymałości i pewności montażu. Wybrana bramka do piłki nożnej, ręcznej czy do innej dyscypliny powinna posiadać potwierdzenie spełnienia chociaż podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Nasze produkty do zastosowań profesjonalnych posiadają Certyfikat Instytutu Sportu, lub certyfikat IFF w przypadku bramek do floorballa.

Sport i rozrywka

Dużym zainteresowaniem cieszą się także bramki hobby (treningowe), na potrzeby ogródków przydomowych, działek rekreacyjnych. Dzięki nim spędzisz miło czas z rodziną podczas gry, lub udoskonalisz technikę strzałów i umiejętności piłkarskich. Sa łatwe w montażu i dostarczają wiele godzin dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych. W komplecie dodana siatka i kotwy mocujące. Trening na własnym podwórku to idealna forma rozrywki i aktywności fizycznej.

1 2 następna strona
1 2 następna strona
Kontakt
Sport Grupa Sp. z o.o
ul. Dźwigowa 24
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 758 82 31
tel. +48 795 592 348
fax.+48 25 758 17 15
info@sportgrupa.pl
Ta strona używa COOKIES

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK. zamknij