PRODUCENT SPRZĘTU SPORTOWEGO · WYKONAWCA BOISK

Nawierzchnia poliuretanowa i sztuczna trawa

 
Poliuretan
 

Nawierzchnie poliuretanowe można zainstalować na podbudowie asfaltowej, betonowej, bądź podbudowie z tłucznia. Nierówności podbudowy nie mają wpływu na równość nawierzchni poliuretanowej, ponieważ maszyny, które są używane przez naszą firmę posiadają system, zapewniający jej poziomowanie. Są to nawierzchnie o wysokiej elastyczności, dobrze amortyzujące, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Nawierzchnie te są zbudowanie z mieszanki żywic poliuretanowych i granulatów gumowych - SBR i EPDM.

 

Nasza firma korzysta z wysokiej jakości komponentów, produkowanych przez uznane na rynku międzynarodowym firmy, posiadają rekomendacje techniczne ITB, atesty higieniczne, gwarancje.

 

Najczęściej nawierzchnie poliuretanowe wykonuje się w kolorach zielonym lub ceglastym, ale paleta dostępnych kolorów jest bardzo szeroka i kolorystykę nawierzchni można dobrać według życzenia klienta.

 

Sztuczna trawa

 

Nawierzchnię ze sztucznej trawy można zainstalować na podbudowie betonowej, asfaltowej, bądź na podbudowie z tłucznia.

 

Na boiska wielofunkcyjne stosuje się krótkie trawy (o długości włosa 15-20mm) zasypywane piaskiem. Boiska wykonane w tej technologii najczęściej są w kolorze zielonym, ale istnieje możliwość zastosowania trawy w innym kolorze, np. ceglastym.

 

Na boiska piłkarskie stosuje się trawy dłuższe, zazwyczaj o długości włosa 40-60mm. Trawy te zasypywane są piaskiem i granulatem SBR lub granulatem EPDM. Trawy piłkarskie wykonuje się w kolorystyce zielonej (zazwyczaj w jednym lub dwóch odcieniach zieleni).

Nawierzchnia poliuretanowa na boisku Orlik w Warszawie na Białołęce
 
Orlik_Bialoleka_szt_trawa
Nawierzchnia ze sztucznej trawy na boisku Orlik w Warszawie na Białołęce
 
Boiska poliuretanowe w Toruniu
Kontakt
Sport Grupa Sp. z o.o
ul. Dźwigowa 24
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 758 82 31
tel. +48 795 592 348
fax.+48 25 758 17 15
info@sportgrupa.pl
Ta strona używa COOKIES

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK. zamknij